דרופשיפינג, איביי, אמזון וכל השאר
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דרופשיפינג - מה זה בכלל

Go down

דרופשיפינג - מה זה בכלל Empty דרופשיפינג - מה זה בכלל

הודעה על ידי חושם Sun Nov 13, 2016 11:06 am

DropShipping היא שיטת מכירה בה המוכר לא מוכר מוצרים משלו, אלא בעצם משמש מתווך בין הקונה הסופי לבין הספק. מה שאומר שלא נדרשת השקעה כספית ואחזקת מלאי.
ניתן דוגמא (אחרי זה נסביר למה לא כדאי להעתיק אותה...):
אתה רואה באתר אלי אקספרס מוצר שעולה 15$. למשל נעליים.
בודק באיביי ורואה שהנעליים האלו בדיוק נמכרות שם ב-30$.
אתה מעתיק את המידע והתמונות מאלי אקספרס, מדביק באיביי ומפרסם את הנעליים למכירה ב-29$.
ברגע שמישהו קנה ממך את הנעליים, אתה מיד מזמין אותם מאלי אקספרס ב-15$ ושולח לקונה, ובעצם גוזר קופון יפה.

למה זה לא נכון לעבוד ככה? מכמה סיבות:
א. אליאקספרס זה אתר בסדר, אבל לא מספיק אמין בשביל שירותי דרופשיפינג. עדיף לעבוד עם אתרים יותר בטוחים כמו אמזון, וולמרט, KMART וכו'.
ב. אליאקספרס ממוקם בסין. לא מומלץ לעשות דרופשיפינג בין מדינות בגלל זמני המשלוח הארוכים.
ג. אין לך מעקב אם נגמר המלאי באתר המקור, או שהשתנה המחיר וכו'.
ד. בהתחלה זה נחמד אבל כשיש הרבה הזמנות אתה עלול להסתבך ולשלוח מוצרים לאנשים שהזמינו מוצרים אחרים וכו'
ה. לוקח המון זמן להעתיק את כל החומר.

הפתרון לכל הנ"ל הוא שימוש בתוכנת מוניטור, שעובדת עם אתרים אמינים הממוקמים באתר היעד (למשל אמזון מול איביי, או אמזון.UK מול איבי.UK וכו').
ככל הנראה יש מגוון תוכנות בתחום. אני מכיר ועובד עם תוכנה אחת שמאד מומלצת, ויש לה גם תכנית חינמית (עד 30 ליסטים). מדובר בתכנת DSMTOOL.

מה שהתוכנה עושה הוא פשוט מאד:
אתה מעתיק את כתובת המוצר מאתר המקור (לדוגמא וולמרט) והתוכנה בודקת כמה מוכרים יש כבר למוצר הזה, באילו מחירים, מאפשרת לך לשנות את הכותרת או כל מיני נתונים אחרים וכן מס' עיצובים לדפי המכירה, מעתיקה את הנתונים מאתר המקור, ומפרסמת אותם באיביי. ברגע שהשתנה משהו באתר המקור, השינוי מתבצע גם באיביי למשל עלה המחיר - המחיר באיביי עולה בהתאם, יצא מהמלאי - הכמות באיביי מתאפסת עד שהמוצר יחזור למלאי.
העבודה איתה מאד נוחה ואני ממליץ עליה בחום
מי שרוצה להתנסות שיוריד דרך הקישור שלי ויכול לשאול כאן שאלות, ואני ישתדל לענות לכולם

בהצלחה

חושם
Admin

מספר הודעות : 12

https://dropshipping.forumhe.com

חזרה למעלה Go down

דרופשיפינג - מה זה בכלל Empty אם מישהו מכיר מוניטורים אחרים ואתרי source נוספים מומלצים

הודעה על ידי חושם Tue Nov 15, 2016 1:17 pm

מוזמן לפרסמם באשכול חדש בפורום זה.

תודה רבה

חושם
Admin

מספר הודעות : 12

https://dropshipping.forumhe.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה